Rozwiązania Smart Home

Instalacje Smart Home

Rozwiązania typu Smart Home nie są zarezerwowane wyłącznie dla nowych budynków, lecz także dla istniejących już lokalizacji. Najkorzystniej jest zastanowić się nad funkcjami inteligentnego domu na etapie projektowania, natomiast z uwagi na różnorodność rozwiązań dostępnych na rynku  każdy budynek da się w pełni zautomatyzować.

Tworzę optymalne rozwiązania automatyki domowej zarówno na etapie budowy jaki i w istniejących już instalacjach.

Sterowanie Twoim nowym domem nigdy nie było prostsze. Obsługa wszystkich instalacji domowymi z poziomu urządzeń zewnętrznych np.: Smartfona/tabletu, Google Huba, Alexy, asystentów głosowych. Integracja systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego, wideodomofonów, sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, kilmatyzacją, nawadnianiem oraz wszystkimi urządzeniami sieciowymi. Tworzenie domowych centrów multimedialnych.

Gwarantuję pełne doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego klienta. 

Pamiętajmy, że ogranicza nas tylko własna wyobraźnia, a KAŻDA instalacja elektryczna przy odpowiednim doborze sterowników i czujników może być inteligentna.

Projektuję zarówno w oparciu o profesjonalne, dedykowane rozwiązania inteligentnej automatyki budynkowej takie jak loxone, fibaro, knx jak i dużo przystępniejsze cenowo autonomiczne, nie potrzebujące jednostek centralnych sterowniki i czujniki (standard z-wave, zigbee) umożliwiające sterowanie źródłami światła, urządzeniami agd oraz tworzenie podstawowych scenariuszy i harmonogramów. 

W ofercie:

  • budowa nowych instalacji elektrycznych i teletechnicznych w pełni opartych na dedykowanej automatyce budynkowej. Docelowa możliwość serowania wszystkimi instalacjami i odbiornikami
  • modernizacja i automatyzacja tradycyjnych instalacji elektrycznych
  • konfiguracja aplikacji zarządzających, budowa interfejsów dashboard
  • integracja dotychczasowych instalacji niskoprądowych (alarmy, kamery, domofony i napędy bramowe).

Szukasz kreatywnego elektryka?

Zaufaj i przekonaj się!

Jesteś zainteresowany moją ofertą lub masz pytania? Skontaktuj się ze mną.